Targi Zdrowia w Centrum Handlowym Auchan w Poczesnej – 26, 27 stycznia

Badania słuchu, wzroku, pomiar ciśnienia i cukru we krwi, pomiar tkanki tłuszczowej będzie można bezpłatnie
wykonać podczas targów, które w dniach 26-27 stycznia odbyły się w Centrum Handlowym Auchan Poczesna. Odwiedzający poznali również tajniki medycyny naturalnej oraz mogli skosztować zdrowej żywności i pysznych, świeżo wyciskanych soków. Wstęp był wolny!

To już kolejna edycja wydarzenia, dzięki któremu można było wykonać szereg bezpłatnych badań. W dniach 26-27 stycznia na odwiedzających Centrum Handlowe Auchan w Poczesnej czekał szereg specjalistów z różnych dziedzin medycyny. Dzięki temu można było między innymi wykonać badania słuchu i wzorku, a także zmierzyć ciśnienie i poziom cukru we krwi. Specjaliści dokonywali również pomiaru tkanki tłuszczowej. Z kolei częstochowskie Amazonki uczyły, jak prawidłowo wykonać badanie piersi. Poza tym targi były okazją, aby wysłuchać wykładów na temat medycyny naturalnej i poznać jej sekrety. Odwiedzający dowiedzieli się między innymi o bioenergoterapii, irydologii, kręgarstwie, suplementacji diety, naturalnych kosmetykach, odnowie biologicznej oraz profilaktyce zdrowia. Była to też doskonała okazja, aby skosztować
zdrowej żywności oraz świeżo wyciskanych soków.
Targi odbyły się w dniach 26-27 stycznia w Centrum Handlowym Auchan Poczesna przy ul. Krakowskiej.

Można było skorzystać z bezpłatnych badań:
– słuchu
– wzroku
– zmierz ciśnienie tętnicze
– sprawdź poziom cukru we krwi
– dokonaj pomiaru tkanki tłuszczowej
– dowiedz się, jak prawidłowo wykonać badanie piersi.

Wyślij zgłoszenie

Skontaktujemy się z Tobą

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.