Tego spektaklu nie możesz przegapić! Już 8 marca w Klubie Politechnik “Dom Wariatów”

01.03.2024

Tego spektaklu nie możesz przegapić! Już 8 marca w Klubie Politechnik “Dom Wariatów”

Bałtycki Teatr Różnorodności zaprasza na niezapomnianą podróż przez świat absurdalnego humoru w najnowszym spektaklu “Dom Wariatów”. Autor tłumaczenia kultowego “Shreka” tym razem zaskakuje widzów niebanalną komedią, której bohaterowie z pewnością nie są pozbawieni wyjątkowości. “Dom Wariatów” już 8 marca w Akademickim Centrum Kultury Klub Politechnik. Początek wydarzenia o godz. 19:00. Trwa sprzedaż biletów na spektakl.

Nadia, a od teraz właściwie już Narcyza, ma nadzieję na nowy start. Pora w końcu znaleźć porządnego pracodawcę, bo przecież ile można użerać się ze zdradami małżeńskimi. Jak to zwykle bywa – pod latarnią jest najciemniej, dlatego mieszkanie Weroniki – z zawodu psychiatry i jej męża Krzysztofa – psychologa, szybko okazuje się… istnym “domem wariatów”.

Nie dość, że Nadia, to znaczy Narcyza, miała już okazję z Krzysztofem współpracować i czasy te wspomina, mówiąc najoględniej – z dużą dozą niechęci, to jeszcze znowu ma ręce pełne roboty! Bo jak tu znaleźć chwilę wytchnienia, kiedy Daniel – pacjent Weroniki, a tak naprawdę kochanek, nie może spotkać Krzysztofa, z kolei Weronika też warto, żeby przypadkiem nie natknęła się na… kochankę męża. Nie pozostaje zatem nic innego, jak wykorzystać narzędzia współczesnej psychiatrii. Kto cierpi na urojenia, a kto słyszy głosy? Kto jest kochankiem, kto mężem, a kto pacjentem? A może wszystkim po prostu przydałaby się terapia pod czujnym okiem pomocy domowej?

Przekonajcie się sami! Zapraszamy na światową premierę “Domu wariatów”, czyli na spektakl, w którym poznacie dalsze losy Nadii z “Boeing Boeing” i “Pomocy domowej”.

Niepowtarzalna obsada, w skład której wchodzą Sylwia Ogryzek jako Nadia/Narcyza, Julia Ostaszewska w roli Weroniki, Michał Delik jako Krzysztof, Anna Górna jako Madzia i Adam Walkiewicz jako Daniel, gwarantuje niezapomniane przeżycia teatralne.

 

  • red.
Najnowsze artykuły