Tłumy na pierwszej w tym roku garażówce w Galerii Jurajskiej

15.01.2024

Tłumy na pierwszej w tym roku garażówce w Galerii Jurajskiej

Za nami pierwsza w tym roku wyprzedaż garażowa w Galerii Jurajskiej, którą organizował wydawca “Życia Częstochowy i Powiatu”. Nowa odsłona garażówki przyciągnęła rekordową frekwencję – zarówno wśród wystawców, jak i oglądających. Zobaczcie, jakie perełki można było znaleźć na stoiskach!

Na 2024 rok zaplanowanych zostało aż 12 edycji wyprzedaży garażowej – harmonogram poniżej:

11 lutego
10 marca
14 kwietnia
12 maja
9 czerwca
14 lipca
11 sierpnia
8 września
13 października
10 listopada
8 grudnia

Dołącz do garażówki – zostań sprzedawcą!

Podobnie jak w 2023 roku, tak i w 2024 roku każdy może zostać sprzedawcą na garażówce. Impreza ma charakter otwarty dla mieszkańców Częstochowy i okolic. Oznacza to, że wystarczy zgłosić swój udział w charakterze sprzedającego. Pamiętajcie jednak, że ilość miejsc jest ograniczona!

Zgłoszenia przyjmujemy pod adresem mailowym:
galeria@jurajska-garazowka.pl najpóźniej na dwa dni przed planowaną imprezą. Np. jeśli garażówka odbywa się 14 stycznia, macie czas do 12 stycznia, aby przesłać do nas maila.

UWAGA! W treści wysłanego do nas maila należy dokładnie opisać asortyment, z którym planujecie zawitać na imprezie. Im więcej szczegółów, tym lepiej. To ważne, bo poszukujemy osoby sprzedające ciekawe rzeczy, które urozmaicają naszą imprezę.

Przypominamy także, że sprzedawcami mogą zostać wyłącznie osoby prywatne lub osoby prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą, ale nie handlujące na garażówce rzeczami, które związane są z ich działalnością.

W wydarzeniu nie mogą uczestniczyć natomiast firmy, które na co dzień zajmują się sprzedażą i handlem, impreza ma bowiem charakter społecznościowy i sąsiedzki.

Udział w garażówce jest bezpłatny. Z myślą o sprzedawcach uruchomiliśmy także specjalny kontakt telefoniczny, pod którym można znaleźć więcej informacji – tel. 696 48 66 80. Zapoznajcie się też ze szczegółowym REGULAMINEM – TUTAJ.

  • red.
Najnowsze artykuły