To ostatni moment, aby pojeździć na łyżwach. Lada dzień koniec sezonu na Sztucznym Lodowisku przy ul. Boya-Żeleńskiego

27.02.2024

To ostatni moment, aby pojeździć na łyżwach. Lada dzień koniec sezonu na Sztucznym Lodowisku przy ul. Boya-Żeleńskiego

Miejski Ośrodek Sportu i  Rekreacji w Częstochowie poinformował, że w czwartek 29 lutego będzie ostatnim dniem funkcjonowania Sztucznego Lodowiska w sezonie 2023/2024. – Serdecznie dziękujemy wszystkim naszym klientom za to, że tak chętnie i regularnie korzystali z usług świadczonych na lodowisku od pierwszego dnia jego funkcjonowania – podkreślił Marcin Mazik, kierownik ds. sportu i rekreacji.

Sezon 2023/2024 na Sztucznym Lodowisku przy ul. Boya-Żeleńskiego był pełen emocji, wydarzeń i aktywności fizycznej. Wielu mieszkańców miasta miało okazję doskonalić swoje umiejętności łyżwiarskie, cieszyć się zabawą na lodzie i aktywnie spędzać czas z rodziną i przyjaciółmi. Działania Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przyczyniły się do kształtowania zdrowego stylu życia oraz promowania aktywności fizycznej wśród mieszkańców Częstochowy.

Ponadto w miniony weekend miłośnicy żużla mogli oglądać wyjątkowe zmagania na miejskim lodowisku, które po latach wróciły do Częstochowy. Mowa oczywiście o Gali Lodowej o Puchar Prezydenta Miasta. Galerię z tego wydarzenia można zobaczyć tutaj: https://zycieczestochowy.pl/gala-lodowa-w-czestochowie-zobaczcie-obszerna-fotorelacje-z-tego-wydarzenia-autorstwa-grzegorza-misiaka/

  • pn
Najnowsze artykuły