Tragedia pod Kłobuckiem. W domu znaleziono ciała dwóch mężczyzn

03.04.2022

Tragedia pod Kłobuckiem. W domu znaleziono ciała dwóch mężczyzn

Tragedia w Czarnej Wsi w gminie Wręczyca Wielka. W jednym z domów znaleziono ciała dwóch mężczyzn, którzy wcześniej brali udział w libacji alkoholowej. Przyczyny tragedii będzie ustalać prokuratura.

Jak informuje kłobucka policja, w sobotę 2 kwietnia około godziny 23.25 oficer dyżurny kłobuckiej komendy otrzymał zgłoszenie dotyczące zgonu mężczyzny, do którego miało dojść w miejscowości Czarna Wieś w gminie Wręczyca Wielka. Na miejsce skierowano mundurowych z komisariatu policji we Wręczycy Wielkiej, którzy potwierdzili zgłoszenie i ustalili, że zmarły mężczyzna to 55-letni mieszkaniec tej miejscowości.

Niestety w trakcie czynności realizowanych przez policjantów okazało się, że w budynku znajdowało się także ciało drugiego, 62-letniego mężczyzny, również mieszkańca Czarnej Wsi. Wobec takich okoliczności, na miejsce skierowano kryminalnych wraz z technikiem kryminalistyki. Oczywiście o zdarzeniu poinformowano częstochowskiego prokuratora, który również przyjechał na miejsce i kierował czynnościami realizowanymi przez śledczych.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że mężczyźni przed śmiercią przez kilka godzin spożywali razem alkohol. Decyzją prokuratora ciała mężczyzn zostały zabezpieczone celem przeprowadzenia sekcji zwłok, która pozwoli precyzyjnie ustalić stężenie alkoholu w ciałach zmarłych oraz określić dokładną przyczynę ich śmierci. Dokładne okoliczności tego tragicznego zdarzenia będą wyjaśniane w toczącym się śledztwie.

Niewykluczone, że ofiar może być więcej. Klobucka.pl poinformowała, że trzeci z uczestników imprezy zmarł po powrocie do domu.

  • TS
  • Fot. Pixabay
Najnowsze artykuły