Trening niepodległościowy od świtu do zmierzchu

08.11.2018

Trening niepodległościowy od świtu do zmierzchu

Członkowie Stowarzyszenia Klub Ludzi Aktywnych „Zabiegani Częstochowa” zapraszają 11 listopada na trening niepodległościowy „Od świtu do zmierzchu”, który odbędzie się na Promenadzie im. Czesława Niemena w Częstochowie. Start o wschodzie słońca (6:52) a zakończenie o zachodzie (16:03).

Sztafety biegaczy startować będą co pół godziny spod Centrum Handlowego Promenada w stronę Lasku Aniołowskiego i wracać do bazy. Przygotowano dwa dystanse – 4 km oraz Niepodległościową Milę 1918 m dla tych o słabszej formie sportowej.

Uczestnicy mogą biegać, chodzić z kijkami, jeździć na rowerze i spacerować. Impreza dedykowana jest wszystkim – dzieciom, dorosłym, seniorom. Uczestnicy powinni być ubrani w barwy narodowe, a w dłoniach trzymać flagi. – Wydarzenie ma przebiegać w atmosferze radości, jedności, bowiem tożsamość narodowa nie tylko nas odróżnia ale i co istotniejsze łączy i jednoczy. Święto Odzyskania przez Polskę Niepodległości to okazja by spędzić ten czas razem. Trening jest do tego świetną okazją. Zapraszamy całe rodziny – zachęcają organizatorzy.

  • Katarzyna Gwara
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły