Trwają poszukiwania zaginionej matki i córki. Jest nagranie ze stacji paliw

18.02.2022

Trwają poszukiwania zaginionej matki i córki. Jest nagranie ze stacji paliw

Już ponad tydzień poszukiwana jest 45-letnia Aleksandra Wieczorek i 15-letnia Oliwia Wieczorek. Zaginionej matki z córką szuka policja, która prowadzi codziennie czynności poszukiwawcze, a w piątek 18 lutego do poszukiwań przyłączyli się sami mieszkańcy. Stacja TVN 24 udostępniła nagranie, na którym widać, jak w dniu zaginięcia kobiet, zatrzymany w sprawie 52-latek tankuje paliwo.

Częstochowianie zebrali się w piątek 18 lutego 2022 roku, około godz. 9 na ulicy Gronowej, aby prowadzić poszukiwania zaginionych kobiet. Była to spontaniczna akcja, zainicjowana przez ojca zaginionej nastolatki. W akcji brało udział kilkadziesiąt osób

W piątek poszukiwania kontynuowali również policjanci, którym pomagali strażacy. Sprawdzano ponownie pobliskie zbiorniki wodne.

Śledztwo w sprawie prowadzi prokuratura, która postawiła zarzut podwójnego zabójstwa i bezprawnego pozbawienia wolności 52-letniemu mężczyźnie. Krzysztof R. został w środę aresztowany przez sąd na trzy miesiące.

Dzisiaj stacja TVN opublikowała nagranie, na którym widać, jak zatrzymany 52-letni mężczyzna tankuje paliwo do kanistra na pobliskiej stacji benzynowej. Nagranie z monitoringu ma pochodzić z godz. 17 z 10 lutego 2022 roku, kontakt z zaginioną kobietą urwał się tego samego dnia o godz. 13.

Jak udało się nam dowiedzieć, śledczy mają już zabezpieczone to nagranie, ale nie odnoszą się do niego.

  • TS
Najnowsze artykuły