Trzy częstochowianki w 8. edycji Hotelu Paradise. Jak wypadły w teście wiedzy ogólnej?

20.04.2024

Trzy częstochowianki w 8. edycji Hotelu Paradise. Jak wypadły w teście wiedzy ogólnej?

Nową już, 8. edycję Hotelu Paradise można oglądać od 4 marca 2024 roku. Odcinki są emitowane od poniedziałku do piątku o godzinie 20:00 na kanale TVN7 oraz w Playerze. W tym sezonie programu pojawiły się aż trzy częstochowianki: Ada Borkowska, Agnieszka Siedlak oraz Kasia Stępień. Dla osób, które wkręciły się w ten reality show, mamy dobrą wiadomość – nakręcony jest już 9. sezon Hotelu Paradise.

Wracając do 8. sezonu Hotelu Paradise – rywalizacja o pieniądze i miłość rozgrywa się w Wietnamie, w regionie, który jest nazywany „wietnamskimi Malediwami” ze względu na bajkowe krajobrazy i plaże. Ten sezon przyniósł jednak zmianę reguł gry: jeśli ktoś raz opuści Hotel Paradise, nie będzie mógł wrócić. Prowadząca się nie zmieniła, ale Klaudia El Dursi stawia przed uczestnikami jeszcze więcej wyzwań i trudnych zadań, które nie tylko zapewnią przywileje, ale też mogą pomóc zbudować romantyczną relację. Jednym z takich zadań był test z wiedzy ogólnej. Tym razem odpowiadały dziewczyny, a ich partnerzy musieli jedynie zgadnąć, ile poprawnych odpowiedzi uda im się udzielić. Niektóre z odpowiedzi zszokowały samą Klaudię El Dursi! Można stwierdzić z całą pewnością, że to zadnie przerosło uczestniczki „Hotelu Paradise”. I tak np. na pytanie, kto był ostatnim królem Polski padały odpowiedzi, że był to Kazimierz Wielki czy Bolesław Chrobry. Jedno z kolejnych zagadnień dotyczyło drugiej wojny światowej. Większość dziewczyn odpowiedziała poprawnie, ale padały również zaskakujące stwierdzenia: Agnieszka stwierdziła, że to 11 września 1937, a Ada, że… 13 września 1980 roku.

Kolejne pytanie dotyczyło autora „Zemsty”. Tutaj część uczestniczek odpowiedziała, że był to Adam Mickiewicz. Z kolei na pytanie o „mandolinę” padały odpowiedzi dość zaskakujące: że „ jest to narzędzie, jakaś substancja, kobieta, jakiś materiał”. Następnie padło „podchwytliwe pytanie” o to, ile wymion ma… byk. Natalia stwierdziła, że „dwa”, tłumacząc później, że myślała o rogach.

Trudność sprawiła uczestniczkom również pytanie o to, z jakiego utworu literackiego pochodzi „Inwokacja”. Mogliśmy usłyszeć, że pochodzi z „Ody do radości” czy „Pieśni do ojczyzny”. Następnie uczestniczki miały powiedzieć, kim był Ulrich von Jungingen (dla przypomnienia – wielki mistrz zakonu krzyżackiego, który zginął w bitwie pod Grunwaldem). Tutaj dziewczyny naprawdę poniosła fantazja, bowiem padały takie odpowiedzi, że był: „filozofem, kompozytorem, malarzem, wynalazcą”. Jednak największą „kreatywnością” wykazała się Natalia, która stwierdziła, że to prezydent Wietnamu.

Mogliśmy się też usłyszeć, że „John Lennon grał w zespole Daft Punk”, a “tablicę Mendelejewa opracowała Maria Skłodowska-Curie”. Po wszystkim prowadząca Klaudia El Dursi pokusiła się o komentarz. Straciłam wiarę w dziewczyny. Serce mnie boli… – mówiła z niedowierzaniem.

Kilka informacji o uczestnikach i uczestniczkach 8 edycji Hotelu Paradise. Może ich znacie?

Ada Borkowska ma 24 lata i pochodzi z Częstochowy.
Ada pracuje w firmie eventowej i jest początkującą fotomodelką. Jej życiową pasją jest śpiew i to właśnie z muzyką wiąże swoją przyszłość.
Energiczna, zabawna i rozbrajająco urocza kokieta. Wiecznie uśmiechnięta i trochę szalona. Wie, że podoba się chłopakom i radośnie z tego korzysta. Uwielbia być w centrum uwagi, ale nigdy się nie narzuca. Jej naturalna charyzma i radosne usposobienie przyciągają ludzi jak magnes.
Ma za sobą 3 związki, które kończyły się bolesnymi rozstaniami. Ostatni rozpadł się, pozostawiając ją z poczuciem straty zarówno przyjaciela, jak i miłości. Jest już gotowa na nowe uczucie. Liczy na spotkanie wysokiego, umięśnionego bruneta z perspektywami. Ważne, żeby chłopak potrafił okazywać uczucia i dorównywał jej tempa.

Agnieszka Siedlak ma 27 lat i pochodzi z Częstochowy.

Jest linergistką we własnym gabinecie kosmetycznym. Dorosłość odkłada na później, pielęgnuje w sobie młodzieńczą beztroskę. Duchowość zajmuje ważne miejsce w jej życiu-wierzy w moc amuletów, kamieni i afirmacji. Po zakończeniu 10-letniego związku, w którym doświadczyła zdrady i bolesnego zawodu, jest już gotowa, by zacząć wszystko od nowa.

Kasia Stępień to 20-letnia i pochodzi z Częstochowy

Studiuje marketing i pracuje w branży telekomunikacyjnej oraz jako hostessa. Jej hobby to pole dance i foto modeling. Kasia to dusza towarzystwa. Zawsze robi dobre pierwsze wrażenie, choć obciachowe sytuacje nie są jej obce. Charakteryzuje się silnym charakterem i nigdy nie obciąża innych swoimi problemami, radzi sobie z nimi sama. Jest bardzo uczuciową osobą, co sprawia, że często romantyzuje swoje życie i łatwo popada w zauroczenia. Nowa uczestniczka ma na swoim koncie jeden poważny związek i kilka krótszych relacji. Wiele razy została zdradzona. Wstępuje do programu głównie w nadziei na znalezienie prawdziwej miłości. Mimo swojego młodego wieku, marzy o założeniu własnej rodziny. Poszukuje elokwentnego mężczyzny, który okazuje kobietom należyty szacunek.

Bartosz Pankowski ma 26 lat i pochodzi z Poznania.

Studiuje zarządzanie i pracuje jako trener personalny, fitness model, barber, fotograf, a od niedawna także jako marketingowiec. Jest wybuchową mieszanką pewności siebie, romantyzmu i ciętego języka. Nosi w sobie nutkę goryczy po sześciu nieudanych związkach. Zależy mu na prawdziwej miłości, ale zaczyna wątpić, czy jest mu pisana. Podobają mu się wysportowane brunetki z wydatnymi ustami.

Dominika Bereś ma 24 lata i pochodzi z Dobrej.

Studiuje, pracuje i poświęca mnóstwo czasu na sport. Trenowała już taniec towarzyski, twerk, tajski boks, a w triathlonie dwukrotnie zdobyła Puchar Polski. Wchodząc do Hotelu jest nastawiona na rywalizację i lekkie zamieszanie. Lubi podrywać i przyznaje, że jest łapaczką męskich serc. Była w jednym, 5-letnim związku. Jej ideał to wysoki blondyn o ciemnych oczach.

Natalia Sielewonczuk ma 21 lat i pochodzi z Białegostoku. Jest w połowie Polką, a w połowię Włoszką. Ma w sobie ogień, ale czasami brakuje jej pewności siebie. Jedyny poważny związek Natalii był bardzo burzliwy, a wszystkie następne relacje kończyły się zawodami miłosnymi. W „HP” szuka chłopaka, który będzie miał egzotyczną urodę i poczucie humoru.

Jędrzej Arian ma 30 lat i pochodzi z Koszalina.

Jest inżynierem budownictwa, ale pracuje w firmie produkującej szyby samochodowe. Jego jedyny poważny związek nie przetrwał, ponieważ Jędrzej wolał się skupić na rozwoju osobistym. Teraz ma już dość niezobowiązujących romansów i jest gotowy na poważną relację. Chciałby spotkać czułą, kulturalną dziewczynę, której będzie mógł się podporządkować.
Michał Zając ma 24 lata i pochodzi z Ząbek. Jest trenerem personalnym, gra w piłkę nożną, a ponadto interesuje go psychologia związków damsko-męskich. Oprócz kilku przelotnych romansów ma na swoim koncie jeden poważny związek oraz 2,5-letnią otwartą relację. Jak sam twierdzi, monogamia mu nie służy. Idealna dziewczyna powinna być opiekuńcza, uległa i mieć wysportowane ciało.

W ostatnim odcinku doszły do ekipy nowe osoby – Emilka, Janek i Kasia, która jest częstochowianką.

 

fot. TVN

  • Teresa Szajer
Najnowsze artykuły