Udało się! Jest rekord

20.01.2017

Udało się! Jest rekord

Liczenie pieniędzy zgromadzonych w czasie zbiórki prowadzonej podczas niedzielnego finału w głównym sztabie WOŚP w Częstochowie zakończyło się w czwartek (19.01.). Wynik był imponujący – mieszkańcy naszego miasta przekazali 336 543, 92 złotych. To rekordowy wynik! W zeszłym roku udało się zebrać ponad 270 tysięcy. Tymczasem deklarowana kwota zbiórki to ponad 62,4 mln złotych! Oczywiście dane te kilka tygodni po finale zostaną zweryfikowane. Poza uliczną kwestą dochód powiększają bowiem środki z licytacji, czy aukcji oraz przeróżnych, innych imprez towarzyszących.

  • kg
  • zdj. Tomasz Kudala
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły