Ukradł 26 płyt DVD

11.03.2019

Ukradł 26 płyt DVD

38-latek w jednym ze sklepów galerii handlowej w Częstochowie ukradł 26 płyt DVD. Ich wartość wyceniono na tysiąc złotych. Mężczyzna został zatrzymany, gdy wrócił na miejsce przestępstwa…

Policjanci z komisariatu IV w Częstochowie zatrzymali 38-letniego mężczyznę, który ponad dwa tygodnie temu ukradł 26 płyt DVD z filmami w jednym ze sklepów na terenie galerii handlowej w Częstochowie. Mężczyzna wrócił na miejsce przestępstwa. Został jednak zauważony i rozpoznany przez pracownika ochrony sklepu. Jak się okazało, amator darmowych filmów to recydywista z Warszawy. Prokurator zastosował dozór policyjny.

  • Katarzyna Gwara
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły