Ukradł bluzę. Wpadł przez przypadek

09.10.2019

Ukradł bluzę. Wpadł przez przypadek

Częstochowscy strażnicy miejscy zatrzymali mężczyznę, który w jednym ze sklepów przy ul. Kanał Kohna ukradł bluzę. I może uszłoby mu to płazem, gdyby na fakt, że… zanieczyszczał miejsce publicznej przy ulicy ul. Katedralnej – wtedy też został zatrzymany.

Do zdarzenia doszło we wtorkowy wieczór. Podczas patrolowania ul. Katedralnej strażnicy miejscy dostrzegli mężczyznę, który zanieczyszczał miejsce publiczne. Podczas interwencji funkcjonariusze znaleźli u niego… schowaną nową bluzę. Zaszło podejrzenie, że pochodzi z kradzieży. Przypuszczenia okazały się trafne. Mężczyzna ukradł bluzę w jednym ze sklepów przy ul. Kanał Kohna.

  • Katarzyna Gwara
Firmy z gwarancją
Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły