Ukradł pieniądze z chińskiego marketu. Czy ktoś go rozpoznaje?

10.06.2022

Ukradł pieniądze z chińskiego marketu. Czy ktoś go rozpoznaje?

Kryminalni z Krzepic poszukują mężczyzny, który ukradł pieniądze ze sklepu samoobsługowego „Chiński Market” na ul. Andersa w Krzepicach. Całe zajście zarejestrowały kamery monitoringu. Funkcjonariusze proszą o pomoc osoby, które rozpoznają sprawcę kradzieży.

Do zdarzenia doszło 13 kwietnia w sklepie samoobsługowym „Chiński Market” na ul. Andersa w Krzepicach. Przywłaszczenia pieniędzy dokonał mężczyzna, który został zarejestrowany przez kamerę monitoringu.

– W toku dotychczasowych czynności ustalono, że pomiędzy godziną 15.45 a 16.00 mężczyzna widoczny na zdjęciu poniżej, ubrany w spodnie koloru ciemnego, bluzę koloru czarnego ze znaczkiem oraz czapkę z daszkiem koloru czarnego z charakterystycznym znakiem przypominającym symbol drukowanej litery “H”, wykorzystał nieuwagę pracowników i dostał się za ladę sklepu, gdzie po otwarciu szuflady kasy dokonał kradzieży gotówki – mówi mł. asp. Marlena Wiśniewska z kłobuckiej policji.

Jeśli ktoś posiada jakiekolwiek informacje dotyczące zdarzenia, bądź rozpoznaje osobę z monitoringu, proszony jest o kontakt z KP w Krzepicach 478582510, KPP w Kłobucku, e-mailowo: dyzurny@klobuck.ka.policja.gov.pl, lub telefonicznie: 478582255, bądź z najbliższą jednostką policji pod numerem 997 i 112.

  • kg
Najnowsze artykuły