W Biurze Poselskim Izabeli Leszczyny zainaugurowano akcję #CzęstochowaPrzyszłości

17.10.2022

W Biurze Poselskim Izabeli Leszczyny zainaugurowano akcję #CzęstochowaPrzyszłości

Dziś w Biurze Poselskim Izabeli Leszczyny odbyła się konferencja prasowa, podczas której posłanka KO wraz Łukaszem Banasiem – szefem Klubu Radnych Koalicji Obywatelskiej Rady Miasta Częstochowy zainaugurowała akcję #CzęstochowaPrzyszłości.  Przedstawiono specjalną ankietę, do której wypełnienia będą zachęcani mieszkańcy miasta. Ma ona pomóc w budowaniu programu.

– Nasza ankieta, którą rozpoczynamy cykl #CzęstochowaPrzyszłości jest ankietą dość ogólną, ale dzięki niej i wynikom, które z niej otrzymamy będziemy tworzyć kolejne ankiety dotyczące na przykład komunikacji, opieki nad seniorami, opieki nad rodzinami w Częstochowie, a także tematów związanych ze sportem i kulturą. Tak naprawdę jest to początek naszych ankiet i początek budowania naszego programu dla Częstochowy i samorządu częstochowskiego – powiedział podczas konferencji wiceprezydent Częstochowy Bartłomiej Sabat.

Mieszkańcy mogą odpowiedzieć za pomocą ankiety na dwanaście pytań, m.in. czy żyje im się w Częstochowie szczęśliwie, czy miasto jest przyjazne turystom lub czy uważają, że stwarza ono warunki młodym ludziom na właściwy rozwój. Link do ankiety: https://poczestochowa.pl/ankieta/

  • pn
Najnowsze artykuły