“W rytmie Częstochowy!”. Internetowa rozrywka z Galerią Jurajską

09.10.2023

“W rytmie Częstochowy!”. Internetowa rozrywka z Galerią Jurajską

Galeria Jurajska to nie tylko centrum handlowe. To także miejsce, w którym odbywa się cała masa wydarzeń. Koncerty znanych gwiazd, targi, wyprzedaże garażowe czy ciekawe wystawy to tylko niektóre z proponowanych atrakcji. Teraz rozrywka trafiła także do internetu, a to za sprawą TV juRAJSKA!

Ciekawe konkursy, reportaże czy poradniki to niektóre z pozycji, jakie znalazły się w ramówce TV juRAJSKIEJ. Materiały wideo będzie można oglądać na kanale w serwisie YouTube, a dodatkowe, zakulisowe treści – na Instagramie i TikToku. – W każdym odcinku czekają na was gorące relacje z kolorowego studia TV juRAJSKA, niezwykli i inspirujący goście, którzy zasiądą na naszych kanapach, zabawne challenge, a także spotkania z topowymi influencerami! Tylko u nas zobaczycie, jak wyglądają zakupy na ślepo! Klientów Jurajskiej zaprosimy natomiast do oryginalnych quizów i kupowania na jeden, wylosowany temat, a także do tworzenia unikalnych stylizacji. – czytamy na stronie galerii.

Kanał TV juRAJSKA dostępny jest tutaj.

Autorem koncepcji programu jest warszawska agencja QRA PRODUCTION, za koncepcję kreatywną odpowiada agencja Golden Rocket ze Śląska.

fot. Galeria Jurajska

  • mz
Najnowsze artykuły