Wakacyjny bieg w Poczesnej – 22.08.

Pomimo żaru lejącego się z nieba wielu miłośników aktywności fizycznej wzięło udział w kolejnej edycji Wakacyjnego Biegu Centrum Handlowego Auchan w Poczesnej. Zawodnicy rywalizowali na dystansie 5 i 10 kilometrów. Nagrody i upominki czekały nie tylko na tych najlepszych!

Zainteresowanie imprezą przeszło nasze największe oczekiwania. Nawet żar lejący się z nieba nie odstraszył biegaczy – wszyscy punktualnie o godzinie 11.00 rozpoczęli rywalizację. Na trasie czekały na nich kurtyny wodne. Nad prawidłowym przebiegiem wydarzenia czuwały odpowiednie służby. Ostatecznie, w biegu na 5 kilometrów kobiet najlepsza okazała się Monika Sitek. Na drugim stopniu podium stanęła Kinga Pietras, a na trzecim Martyna Cendrowska. Wśród mężczyzn na tym dystansie najszybszy był Łukasz Grajcar. Tuż za nim uplasował się Konrad Chrostowski, trzeci był natomiast Artur Sochacki. Bieg na 10 kilometrów wśród kobiet wygrała Patrycja Talar, drugie miejsce zajęła Paulina Pilis, a trzecie Amelia Malina. Wśród panów triumfował Dawid Waloski, tuż za nim był Mateusz Kałuża, a ostatnie miejsce na podium zajął Dominik Klimek. Na zwycięzców czekały cenne nagrody rzeczowe. Wszyscy uczestnicy otrzymali też pamiątkowe medale. Na tym jednak nie koniec upominki czekały nie tylko na tych najlepszych – wielu biegaczy, bez względu na zajęte miejsce, otrzymało dodatkowe upominki. Honorowy patronat nad wydarzeniem objął wójt gminy Poczesna, Krzysztof Ujma.

Z tego miejsca jeszcze raz chcemy serdecznie podziękować i pogratulować wszystkim biegaczom! Cieszymy się, że nawet żar lejący się z nieba Was nie przestraszył. Dziękujemy za wspólną zabawę i…. do zobaczenia za rok!

 

Wyślij zgłoszenie

Skontaktujemy się z Tobą

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.