Weź udział w wiosennych „Targach dla domu” i przygotuj się do budowy lub remontu

24.04.2023

Weź udział w wiosennych „Targach dla domu” i przygotuj się do budowy lub remontu

Centrum Handlowe Auchan Poczesna zaprasza na wiosenną edycję „Targów dla domu”. Wydarzenie, które odbędzie się 29 i 30 kwietnia października zgromadzi specjalistów i przedstawicieli firm z branży budowlanej. Będzie można skorzystać z porad dotyczących budowy i wyposażenia domu. Wstęp bezpłatny.

Wiosenne wydarzenie pod hasłem „Targi dla domu” będzie doskonałą okazją do zaplanowania remontu lub budowy domu. Przez dwa dni odwiedzający Centrum Handlowe Auchan Poczesna będą mogli zapoznać się z ofertą firm z branży budowlanej, zasięgnąć opinii i porad ekspertów, a także znaleźć pomysły na budowę domu i wyposażenie go w rozwiązania sprzyjające oszczędzaniu energii.

Podczas targów swoją ofertę zaprezentują firmy świadczące usługi kamieniarstwa budowlanego. Odwiedzający będą mogli zakupić między innymi granity oraz marmury. Ci, którzy chcą zastosować nowoczesne rozwiązania zapewniające oszczędność energii i ciepła, będą mogli wybierać spośród różnorodnej oferty instalacji fotowoltaicznych, systemów grzewczych, pomp ciepła oraz kotłów.

Na jednym ze stoisk będzie można zapoznać się z bogatą ofertą pokryć dachowych i wybrać rozwiązanie odpowiednie dla swojego domu. Obecni na stoiskach specjaliści pomogą dopasować prezentowane rozwiązania do konkretnego budynku oraz przygotują kosztorys zakupu i montażu.

Podczas targów coś dla siebie znajdą również osoby, które profesjonalnie zajmują się usługami budowlanymi. Na stoiskach zapoznają się z szeroką ofertą materiałów budowlanych oraz kupią odzież roboczą i kupią sprzęt BHP.

„Targi dla domu” odbędą się w dniach 29 i 30 kwietnia w Centrum Handlowym Auchan Poczesna przy ul. Krakowskiej 10 w Poczesnej koło Częstochowy. Stoiska będą dostępne od godziny 10.00 do 19.00. Wstęp bezpłatny.

  • mat. pras.
Najnowsze artykuły