Więcej na promocję miasta poprzez sport?

19.12.2018

Więcej na promocję miasta poprzez sport?

Członkowie Rady Sportu spotkali się, by omówić część przyszłorocznego budżetu dotyczącą kultury fizycznej, wypoczynku i turystyki. Opowiedzieli się oni między innymi za zwiększeniem finansowania na wykonanie przedsięwzięć w ramach zadań: “Promocja miasta poprzez sport”.

Podczas spotkania Rada pozytywnie zaopiniowała propozycje zadań publicznych planowanych do realizacji w przyszłym roku.

Rada opowiedziała się także za zwiększeniem finansowania na wykonanie przedsięwzięć w ramach zadań: “Promocja miasta poprzez sport” do podobnego poziomu, jak w roku 2018 oraz “Organizacja i udział w zawodach sportowych na wysokim poziomie współzawodnictwa” do podobnego poziomu, jak w projekcie budżetu na 2018 r.

W posiedzeniu wzięli udział Przewodniczący Rady Sportu Andrzej Szewiński oraz członkowie: Julian Chyra, Janusz Danek, Marek Fijałkowski, Stanisław Gościniak, Grzegorz Gronkiewicz, Jerzy Kowalski, Tomasz Łuszcz, Wiesław Pięta, Jerzy Raganiewicz, Małgorzata Rydz, Michał Saran, Tadeusz Skwara, Adam Stępniak, Artur Szymczyk i Michał Świącik.

Temat środków finansowych przeznaczonych na sport wróci podczas obrad czwartkowej sesji. Głównym punktem będzie głosowanie nad zgłoszonymi poprawkami do projektu budżetu oraz budżetem miasta na 2019 rok.

  • Katarzyna Gwara
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły