Wielka premiera nowego samochodu Volvo EX90 w czasie 5 urodzin Volvo Car Częstochowa!

27.05.2024

Wielka premiera nowego samochodu Volvo EX90 w czasie 5 urodzin Volvo Car Częstochowa!

Kilkaset osób wzięło udział w spektakularnej premierze elektrycznego Volvo EX90, która odbyła się w Volvo Car Częstochowa. Premiera połączona była z obchodami 5-lecie istnienia salonu. Cały jubileusz uświetnił występ Piotra Cugowskiego, który jest ambasadorem marki.

To było spotkanie pełne podsumowań i sentymentalnych wspomnień, ale też ekscytujących emocji, związanych z premierą nowego Volvo EX90, którego pierwsze modele zjadą do Polski już w listopadzie tego roku.

Wzruszeń nie kryła Ewa Polaczek-Baumert, wiceprezes Volvo Car Częstochowa. – Bardzo się cieszę, że od 5 lat jesteśmy na częstochowskim rynku, dzięki zaangażowaniu zespołu moich pracowników oraz wsparciu Volvo Car Poland udaje nam się z sukcesem umacniać pozycję marki w Częstochowie i regionie – mówiła. – Te 5 lat, to dla nas czas ogromnego nakładu pracy, tworzyliśmy przecież markę Volvo na częstochowskim rynku od zera.

Potwierdza to obecny na częstochowskiej premierze Volvo EX90 Mariusz Nycz z Volvo Car Poland: – Salon Volvo Car Częstochowa niesamowicie się rozwinął. Patrząc na liczby, to zaczynali od sprzedaży 70 samochodów rocznie, a obecnie jest to ponad 300 samochodów. Także serwisowo wzrost jest ponad trzykrotny, więc tutaj ten rozwój biznesowy jest bardzo duży. Również jakość obsługi klienta jest na bardzo wysokim poziomie, a to wszystko dzięki zespołowi, który jest bardzo dobrze zorganizowany, pełen pasji i dużej wiedzy – salon Volvo w Częstochowie spełnia najwyższe standardy naszej marki – wylicza Mariusz Nycz z Volvo Car Poland. – Oprócz sprzedaży samochodów Volvo Car Częstochowa zajmuje się także kompleksowym serwisem samochodów, oferuje też możliwość dokupienia akcesoriów, czy wznowienia ubezpieczenia.

Dla uczestników premiery nowego Volvo EX90 przewidziano wiele atrakcji, wśród najważniejszych był koncert Piotra Cugowskiego, zabawy eventowe w postaci fotobudki czy kamery 360 stopni oraz wartościowe nagrody. Jak to na urodzinach, nie mogło zabraknąć tortu, którym poczęstowano uczestników jubileuszu. 

Volvo EX90 – elektryczny SUV klasy premium

Samochód ma zasięg do 600 km na jednym ładowaniu, co jest wynikiem zastosowania zaawansowanych technologii baterii i efektywnego zarządzania energią. O Volvo EX90 marka mówi, że jest najbezpieczniejszym autem ze wszystkich modeli Volvo. Zamontowane w nim najnowocześniejsze radary i kamery wspomagane lidarem wykrywają potencjalne zagrożenia będące poza zasięgiem wzroku i zapewniają dodatkowe wsparcie w razie potrzeby i mogą automatycznie reagować w sytuacjach potencjalnego zagrożenia. Wewnątrz pojazdu znajduje się system audio Bowers & Wilkins High Fidelity z 25 głośnikami oraz subwoofer Bose Premium Sound z 14 głośnikami.

  • mat. pras.
Najnowsze artykuły