Wielka zabawa na zakończenie wakacji

31.08.2018

Wielka zabawa na zakończenie wakacji

Rozstanie z latem wcale nie musi być smutne. Udowodni to Galeria Jurajska! 1 i 2 września centrum handlowe zorganizuje huczne pożegnanie wakacji. Imprezę na bulwarach Warty wypełni kilkadziesiąt plenerowych atrakcji dla najmłodszych.

 

– Te wakacje skończą się inaczej niż zwykle – gwarantuje Galeria Jurajska. I chociaż od września dzieci wrócą do szkół i skończy się przysłowiowa laba, w tym roku rozstanie z latem będzie pełne śmiechu i zabawy. Przynajmniej taki jest plan dla Częstochowy!

 

1 i 2 września Galeria Jurajska organizuje wielkie święto z okazji… końca wakacji. Na dwa dni ogród miejski na bulwarach Warty zamieni się w wielki plac zabaw wypełniony kilkudziesięcioma atrakcjami dla najmłodszych, ale także dla rodziców. – Nie chcemy, aby rozstanie z wakacjami było dla dzieci smutne, dlatego przedłużamy je o jeszcze dwa dni i organizujemy z tej okazji imprezę, na którą zaproszony jest każdy.  Bawimy się dalej, tak jakby wciąż był środek wakacji – zachęca Violetta Dziubin-Łuszczyk, marketing manager Galerii Jurajskiej.

 

Jedno jest pewne, zabaw nie zabraknie! Przez cały weekend przed galerią dzieci będą mogły bawić się na gigantycznych zjeżdżalniach w kształcie tukana i popularnego Minionka.  Pojawi się także specjalny tor  przeszkód dla spragnionych przygody, a także zamek piratów.

 

Przed galerią staną także 2 baseny – jeden wypełniony zostanie suchymi piłkami, a drugi łódkami,  którymi będzie można pływać po zbiorniku wypełnionym wodą. Nie zabraknie także atrakcji rodem z wesołego miasteczka. Dzieci będą mogły m.in. pokręcić się na prawdziwej karuzeli łańcuchowej.

 

Na bulwar Warty zawita także pociąg szynowy, który wozić będzie dzieci. Emocji rodem z cyrku dostarczą natomiast popisy szczudlarzy, a także czarująca iluzjonistka.  Prawdziwą gratką wydarzenia będzie natomiast pokaz tworzenia baniek z zamkniętym w ich środku ogniem i dymem.

 

To jednak nie wszystko. Przez cały weekend będzie można oddać się w ręce artystów malujących buzie, a także zapleść kolorowe warkoczyki. Dzieci, które odwiedzą wydarzenie będą mogły posmakować waty cukrowej oraz zrobić sobie selfie z maskotką. Aż 2000 osób, które wpadnie na imprezę, wróci do domu z balonami.

 

– Atrakcji jest tak wiele, że każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Można więc spokojnie wypełnić sobie 1 i 2 września zabawą, zamiast czekaniem na pierwszy dzwonek. To idealne rozwiązanie dla tych, którzy chcą sobie przedłużyć wakacje i znów poczuć się jak na ich początku  – mówi Dziubin- Łuszczyk.

 

Początek zabaw o godz. 10. Wstęp wolny.

  • kg
Najnowsze artykuły