Włączcie Polsat. W “All Togeter Now” zaśpiewa częstochowianka

09.03.2019

Włączcie Polsat. W “All Togeter Now” zaśpiewa częstochowianka

Częstochowianka Angelika Kiepura stanie naprzeciwko setki jurorów z Beatą Kozidrak na czele i zaśpiewa w programie “All Togeter Now”. Odcinek z jej udziałem zobaczymy w środę, 13 marca, o godzinie 20.30 w Polsacie.

Angelika Kiepura wychowuje 1,5 letniego synka Jana. Z zawodu jest technikiem usług kosmetycznych. Jednak jej prawdziwą pasją jest muzyka. Przed urodzeniem dziecka śpiewała na weselach i imprezach okolicznościowych. Wystąpiła też między innymi w Piwnicy pod Baranami, z okazji Orkiestry Świątecznej Pomocy, na Młodzieżowym Festiwalu w Portugalii. Gdy urodziła Janka, muzyka zeszła na boczny plan. Teraz chce ponownie do niej wrócić. Z tego też powodu zgłosiła się do programu “All Togeter Now”. – Ewentualną wygraną chciałabym przeznaczyć na nagranie i wydanie własnej płyty oraz pomoc charytatywną – wyznaje.

  • Katarzyna Gwara
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły