WOŚP. Wspieraj i korzystaj, czyli licytacje już ruszyły!

28.01.2023

WOŚP. Wspieraj i korzystaj, czyli licytacje już ruszyły!

Tegoroczne licytacje będą się odbywać na scenie podczas XXXI Finału WOŚP w Częstochowie na Placu Biegańskiego oraz na częstochowskim WOŚPowym Allegro. Co ciekawego można wylicytować? Jak częstochowscy przedsiębiorcy zaprezentowali się w tym roku? Zrobiliśmy przegląd najciekawszych propozycji.

Weekendowa przejażdżka
Amatorzy szybkości na drodze powinni wziąć udział w licytacji elektrycznego weekendu z Volksawagenem. Osoba, która wygra będzie miała możliwość korzystania z pojazdu przez cały weekend. Dostępność przez wynosi aż 300 km! Obecna cena to 820 zł.

Chustonoszenie nie takie łatwe
Przyszłe mamy mogą spróbować swoich szans w licytacji indywidualnych konsultacji z chustonoszenia na terenie Śląska. Natulimy, czyli certyfikowana doradczyni chustonoszenia będzie odpowiedzialna za zorganizowanie szkolenia. Mamy mogą cieszyć się takimi korzyściami jak: odciążenie kręgosłupa oraz zmniejszenie dolegliwości bólowych, a maluszek poczuje się bezpiecznie i łatwiej zaśnie.

– Jak zwykle przed konsultacją, skontaktuję się z wygraną osobą, aby nasza konsultacja była jak najlepiej dobrana pod Wasze oczekiwania. Konsultacja odbywa się w miejscu zamieszkania wygranej osoby bądź wybranej przez nią. Przewidziany czas konsultacji to 1-2 h – informuje Natulimy.

Pomoc na medal
Żużlomaniacy skupiają się wokół tej licytacji. Brązowy medal Włókniarz za sezon 2022, którego cena aktualnie wynosi 1009 zł! Włókniarz Częstochowa II Drużynowy Wicemistrz Polski na Żużlu 2022 specjalnie dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przekazuje swój brązowy medal. Medal można wylicytować w przepięknej ramie wraz ze zdjęciem drużyny. Odbiór wygranej odbędzie się w dniu Finału (tj. 29.01.2023) na Częstochowskiej Scenie w godzinach popołudniowych. Wylicytowany medal oficjalnie przekażą władze klubu Włókniarz Częstochowa.

Piwna kąpiel
Do wygrania jest również voucher na RYTUAŁ ŁAŹNI PIWNYCH DLA DWOJGA do wykorzystania w Browar Czenstochovia przy ul. Korczaka 14 42-200 Częstochowa do 31.03.2023 r. Dlaczego warto wziąć udział w tej licytacji? Na stronie łaźni można przeczytać o właściwościach leczniczych chmielu: działa przeciwbakteryjnie i przeciwgrzybiczo, łagodzi dolegliwości skórne, bóle reumatyczne oraz stany zapalne korzonków nerwowych. Słód stabilizuje kolagen i elastynę, wspomaga mikrokrążenie, odżywia skórę, zapobiega przedwczesnemu starzeniu się skóry. Z zabiegiem można zapoznać się na stronie: https://czenstochovia.pl/laznie-piwne/

Naucz się bronić
Ci, którzy wolą atrakcje bardziej angażujące powinni wesprzeć Fundacje WOŚP wybierając Voucher na treningi kickboxingu w QUICK SHOT KICKBOXING. Dodatkowo, osoba, która wylicutuje voucher otrzyma rękawice bokserskie firmy Masters Equipment o wadze 10 0Z. W ramach wygranej można uzyskać: treningi pod okiem profesjonalnego trenera kickboxingu full contact, voucher na miesięczną składkę dla okaziciela spoza członków klubu. Zajęcia odbywają się w Częstochowie w D.H. Pasaż przy ul. NMP 12 C poziom -1. Więcej informacji na: https://quickshot.com.pl/

  • nl
Najnowsze artykuły