Wspólne ubieranie choinek

06.12.2018

Wspólne ubieranie choinek

„Fundacja dla Rozwoju” zaprasza w piątek 7 grudnia, wszystkie mieszkanki i mieszkańców na wspólne ubieranie choinek na Starym Mieście i Rakowie, które zainauguruje akcję ,,Jasne, że Święty Mikołaj”.

O godz. 10.00 akcja wystartuje na Starym Rynku, a o 11.00 na Placu Orląt Lwowskich, gdzie strojenie choinki będzie połączone z wysyłaniem do nieba baloników z dziecięcymi życzeniami. Do każdego z nich będzie dołączony specjalny klucz z informacją dla darczyńców, jak można zrealizować marzenia zawarte w listach.

Wydarzeniu  będą  towarzyszyć gry i zabawy, słodkie niespodzianki, występy muzyczne oraz konkurs, w którym będzie można wygrać ubrane choinki.

  • Katarzyna Gwara
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły