Wstrząsające fakty w sprawie zabójstwa matki i córki z Częstochowy

01.04.2022

Wstrząsające fakty w sprawie zabójstwa matki i córki z Częstochowy

Częstochowska prokuratura wciąż nie ma wyników badań histopatologicznych i toksykologicznych 45-letniej kobiety, która wraz z 15-letnią córką została zamordowana 10 lutego 2022 roku. Tymczasem na jaw wychodzą nowe fakty. Jak udało się nam dowiedzieć, obydwie kobiety zostały rozebrane przez mordercę.

Prokuratura wciąż nie ma wyników badań toksykologicznych i histopatologicznych 45-letniej Aleksandry W., która wraz z córką zostały zamordowane w lutym 2022 roku. Śledczy już ustalili, że morderca udusił nastolatkę i psa należącego do kobiet. W przypadku starszej z ofiar śledczy nie przedstawili przyczyny śmierci, bo zdaniem biegłych podczas sekcji nie udało się jej jednoznacznie stwierdzić.

Ciała kobiet znaleziono 21 lutego 2022 roku w lesie pod Romanowem. Jak udało się nam dowiedzieć, sprawca przed zabójstwem rozebrał kobiety, a ich ubrania wyrzucił do kontenera. Niestety nie wiadomo, w jakim celu, bo prokuratura konsekwentnie odmawia podania hipotez dotyczących przebiegu zdarzenia i motywu.

W sprawie zatrzymano 52-letniego mężczyznę, który usłyszał zarzut podwójnego zabójstwa. Krzysztof R. odmawia składania wyjaśnień i nie przyznaje się do winy. Po poznaniu wyników badań i dokładnych wyników sekcji zwłok, prokuratora uszczegółowi zarzuty stawiane mężczyźnie i podejmie decyzję, czy należy go poddać badaniom psychiatrycznym.

  • TS
Najnowsze artykuły