Wyszedł z pracy i ślad po nim zaginął

17.05.2019

Wyszedł z pracy i ślad po nim zaginął

Myszkowscy policjanci poszukują zaginionego Zbigniewa Jagusiak. Jak ustalono, mężczyzna ostatni raz był widziany 7 maja w godzinach porannych w Żarkach na ulicy Myszkowskiej. Osoby posiadające jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu zaginionego, proszone są o kontakt z policjantami pod nr alarmowym 112.

55-letni Zbigniew Jagusiak jest mieszkańcem Gniazdowa. Mężczyzna zaginął we wtorek, 7 maja. Wyszedł z pracy, ale do domu nie dotarł. Ostatni raz był widziany w Żarkach na ulicy Myszkowskiej.

Rysopis zaginionego: wzrost ok 175 cm; sylwetka – szczupła; włosy – szpakowate, krótkie; oczy – niebieskie; uszy – normalne; nos – normalny. Znaki szczególne: nie posiada

Ubiór zaginionego: ubrany w kurtkę koloru czarnego z biało-czerwonym paskiem; spodnie typu jeans koloru granatowego; buty brązowe, zamszowe; miał przy sobie torbę na pasku koloru zielonego.

Każdy, kto posiada jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu zaginionego, proszony jest o kontakt z Zespołem do Spraw Poszukiwań i Identyfikacji Osób Wydziału Kryminalnego KPP Myszków – tel. kontaktowy 34-315-32-85 lub z najbliższą jednostką policji – numer telefonu alarmowego 112.

  • Katarzyna Gwara
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły