Z siekierą na samochód brata

07.11.2017

Z siekierą na samochód brata

Myszkowscy policjanci zatrzymali 46-letniego mężczyznę, który uszkodził siekierą samochód swojego 41-letniego brata. Powód? Frustracja wywołana faktem, że od dwóch lat młodszy z rodzeństwa parkował pojazd na posesji starszego…
W sobotę około godziny 15.00 oficer dyżurny przyjął zgłoszenie, że na ulicy Okrzei w Myszkowie doszło do uszkodzenia zaparkowanej tam osobówki. Policjanci na miejscu zastali 46- sprawcę, który był pobudzony i zachowywał się agresywnie. Policjanci szybko obezwładnili i zatrzymali mężczyznę. Jak się okazało, powodem jego zachowania był fakt, że brat od dwóch lat parkuje pojazd na jego posesji.  41- letni pokrzywdzony wyceniła powstałe straty na kwotę 4 tys. złotych. Wandal usłyszał zarzut uszkodzenia mienia. Może trafić do więzienia na 5-lat. O jego dalszym losie zadecyduje sąd.

  • kg

Do wyborów samorządowych zostało kilka dni. Oprócz prezydenta wybierać będziemy również naszych reprezentantów, którzy zasiądą w Radzie Miasta. Na kandydatów, którego komitetu zamierzacie oddać swój głos? Zachęcamy do zabawy! Głosowanie na naszej stronie zakończy się 19 października.

Na kandydatów, którego komitetu zamierzacie oddać swój głos?

  • KWW SLD Lewica Razem (33%, Razem 119)
  • KWW Wspólnie dla Częstochowy (19%, Razem 69)
  • KWW Marcin Maranda. Mieszkańcy Częstochowy (18%, Razem 64)
  • KWW Kukiz 15 (15%, Razem 55)
  • KW Prawo i Sprawiedliwość (8%, Razem 29)
  • Koalicyjny Komitet Wyborczy Platforma. Nowoczesna Koalicja Obywatelska (5%, Razem 18)
  • Komitet Wyborczy Wyborców Senior + (1%, Razem 2)
  • KWW Otwarta Częstochowa (1%, Razem 2)
Razem: 358

Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły