Zaginął 48-letni Tomasz Kistela

30.05.2023

Zaginął 48-letni Tomasz Kistela

48-letni Tomasz Kistela, mieszkaniec Dankowic Pierwszych w dniu 28 maja br. o godzinie 2:00 opuścił Wojewódzki Szpital Specjalistyczny NMP przy ul. Bialskiej w Częstochowie i do chwili obecnej nie nawiązał kontaktu z bliskimi i nie wrócił do domu. Osoby mogące pomóc w ustaleniu miejsca przebywania osoby zaginionej proszone są o kontakt z KPP w Kłobucku telefonicznie 47 85 822 00 bądź e-mailowo: dyzurny@klobuck.ka.policja.gov.pl lub z najbliższą jednostką Policji dzwoniąc pod numer alarmowy 997 lub 112.

Mężczyzna w dniu 28 maja 2023 roku o godzinie 2:00 opuścił Wojewódzki Szpital Specjalistyczny NMP przy ulicy Bialskiej w Częstochowie i do chwili obecnej nie nawiązał kontaktu z bliskimi i nie wrócił do domu. Z relacji rodziny wynika, że w chwili zaginięcia Tomasz Kistela ubrany był w koszulkę typu polo ciemnego koloru, ciemne spodnie typu dżins, ciemne buty typu adidas z siatki, kurtkę typu wiatrówka ciemnego koloru, posiadał przy sobie zegarek.

Rysopis zaginionego: wiek z wyglądu 47 lat, wzrost 182 cm, sylwetka krępa, włosy ciemne, krótko obcięte, widoczne na głowie blizny pooperacyjne, oczy ciemne, duże, uszy duże, odstające, nos średni, uzębienie-ubytki, zarost-gęsty, ciemny. Posiada tatuaże: na klatce piersiowej dużego rozmiaru, ciemnego koloru, niewielki na nadgarstku od wewnętrznej strony-imię i nazwisko, średniego rozmiaru przy kostce. Widoczne blizny pooperacyjne na głowie, widoczne zapadnięcie w okolicach skroni.

Osoby mogące pomóc w ustaleniu miejsca przebywania osoby zaginionej proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Kłobucku telefonicznie 47 85 822 00 bądź e-mailowo: dyzurny@klobuck.ka.policja.gov.pl lub z najbliższą jednostką Policji dzwoniąc pod numer alarmowy 997 lub 112.

 

  • źródło: KPP Kłobuck
Najnowsze artykuły