Zaginął Łukasz Pniak. Policja prowadzi poszukiwania [Prośba o udostępnianie komunikatu]

15.07.2022

Zaginął Łukasz Pniak. Policja prowadzi poszukiwania [Prośba o udostępnianie komunikatu]

Zaginął 37-letni Łukasz Pniak. Mieszkaniec Kłobucka ostatni raz widziany był w Jaworznie 11 lipca ok. godz. 13:00. Do tej pory nie nawiązał kontaktu z bliskimi i nie wrócił do domu. Kłobuccy policjanci prowadzą jego poszukiwania i proszą osoby, które mogą pomóc w ustaleniu miejsca przebywania zaginionego o kontakt.

14 lipca 2022 roku policjanci z KPP w Kłobucku otrzymali informację o zaginięciu 37-letniego Łukasza Pniak mieszkańca Kłobucka, który w ostatnim czasie przebywał na terenie śląska w miejscowości Jaworzno. Ostatni raz rodzina nawiązała kontakt z zaginionym poprzez rozmowę telefoniczną w dniu 11 lipca 2022 w około godziny 13:00. Podczas rozmowy Łukasz Pniak poinformował, że przebywa w Jaworznie. Do chwili obecnej zaginiony nie nawiązał kontaktu z bliskimi i nie wrócił do domu. Z relacji rodziny wynika, że w chwili zaginięcia Łukasz Pniak ubrany był w koszulkę z krótkim rękawem koloru granatowego, ciemne dresowe spodnie, nie posiadał przy sobie żadnych rzeczy ani dokumentów.

Rysopis zaginionego: wzrost 185 cm, sylwetka krępa, włosy krótkie koloru ciemnego, oczy piwne, uszy małe- przylegające, nos prosty, uzębienie pełne. Znaki szczególne- na całej głowie liczne blizny pooperacyjne, na prawym podudziu duża blizna po zabiegu operacyjnym.

Osoby mogące pomóc w ustaleniu miejsca przebywania osoby zaginionej proszone są o kontakt z KPP w Kłobucku telefonicznie 47 85 822 00 bądź e-mailowo: dyzurny@klobuck.ka.policja.gov.pl lub z najbliższą jednostką Policji dzwoniąc pod numer alarmowy 997 lub 112.

Poniżej zdjęcie zaginionego:

  • pn
Najnowsze artykuły