Zaginął mieszkaniec Wręczycy Wielkiej. Czy ktoś widział pana Zbigniewa?

29.01.2024

Zaginął mieszkaniec Wręczycy Wielkiej. Czy ktoś widział pana Zbigniewa?

AKTUALIZACJA:

Komunikat Komendy Powiatowej Policji w  Kłobucku: Informujemy, że zaginiony 69-letni mieszkaniec Wręczycy Wielkiej został odnaleziony. Dziękujemy mediom oraz wszystkim osobom, które zaangażowały się w poszukiwania i przekazywały nam informacje na temat zaginionego.

________________

Kłobuccy policjanci prowadzą poszukiwania 69-letniego Zbigniewa Solucha, mieszkańca Wręczycy Wielkiej. Mężczyzna w dniu 28 stycznia 2024 roku około godziny 8.20 wyszedł z miejsca zamieszkania przy ul. Śląskiej i do chwili obecnej nie nawiązał kontaktu z bliskimi. Osoby mogące pomóc w ustaleniu miejsca przebywania osoby zaginionej proszone są o kontakt z KPP w Kłobucku telefonicznie 47 85 822 00 bądź e-mailowo: dyzurny@klobuck.ka.policja.gov.pl lub z najbliższą jednostką Policji dzwoniąc pod numer alarmowy 997 lub 112.

W niedzielę 28 stycznia 2024 roku policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Kłobucku otrzymali informację o zaginięciu 69-letniego Zbigniewa Solucha, mieszkańca Wręczycy Wielkiej.

Mężczyzna w dniu 28 stycznia 2024 roku około godziny 8.20 wyszedł z miejsca zamieszkania przy ul. Śląskiej i do chwili obecnej nie nawiązał kontaktu z bliskimi. Z relacji rodziny wynika, że w chwili zaginięcia Zbigniew Soluch ubrany był najprawdopodobniej w ciemną – granatową kurtkę z wstawkami koloru brązowego na barkach, ciemne jeansy, buty typu trapery koloru ciemnego oraz płytką ciemną czapkę z daszkiem. Mężczyzna bardzo szczupły, przygarbiony w okularach.

Rysopis zaginionego: wiek z wyglądu około 70 lat, wzrost: 176 cm, sylwetka: bardzo szczupła – chudy przygarbiony, uszy: normalne, średnie, nos duży ze spłaszczeniem w dolnej części, włosy: siwe krótkie, brak zarostu, siwy wąs.

Osoby mogące pomóc w ustaleniu miejsca przebywania osoby zaginionej proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Kłobucku telefonicznie 47 85 822 00 bądź e-mailowo: dyzurny@klobuck.ka.policja.gov.pl lub z najbliższą jednostką Policji dzwoniąc pod numer alarmowy 997 lub 112.

Poniżej zdjęcie zaginionego:

  • źródło: KPP Kłobuck
Najnowsze artykuły