Zakończą rok z… Michaelem Jacksonem

28.06.2018

Zakończą rok z… Michaelem Jacksonem

Centrum Nauki Tańca Snake Dance postanowiło połączyć tradycyjną galę zakończenia roku z 10-leciem istnienia. Z tej okazji przygotowało coś wyjątkowego. Wszyscy, którzy w piątek wieczorem (29.06.) pojawią się w Hali Sportowej Częstochowa, przeniosą się w muzyczny świat Michaela Jacksona. Wstęp wolny.

– Nasza gala zakończenia roku stała się wydarzeniem regularnym na arenie częstochowskiej sztuki i cieszy się coraz większym uznaniem. Dlatego postanowiliśmy połączyć nasz jubileusz z galą – wyjaśniają. Wydarzenie zostanie podzielone na dwie części:

* pokazy taneczne kursantów, instruktorów do miksów Michaela Jacksona,
* pokazy taneczne kursantów, instruktorów oraz gości zaproszonych, które uatrakcyjni zespół SZYMONA PEJSKIEGO I VINI BAND grając na żywo najbardziej znane i wyszukane utwory Michaela Jacksona.

– Zapraszamy zatem wszystkich 29 czerwca na godzinę 19.00 do Hali Sportowej Częstochowa – zachęcają. Wydarzenie poprowadzi Mariusz Kałamaga znany z kabaretu Łowcy.B.

  • kg
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły