Zawady. Napad z nożem w nielegalnym salonie gier

12.02.2024

Zawady. Napad z nożem w nielegalnym salonie gier

Napad z nożem na mężczyznę w Zawadach. Takie zgłoszenie otrzymał dyżurny z kłobuckiej komendy. Do zdarzenia miało dojść w miniony piątek po godz. 23:00.

– W piątek 9 lutego oficer dyżurny z kłobuckiej komendy otrzymał zgłoszenie, z którego wynikało, że w miejscowości Zawady przy ulicy Częstochowskiej doszło do napadu na mężczyznę. Na miejsce niezwłocznie udali się policjanci z kłobuckiej komendy. Z ich wstępnych ustaleń wynika, że dwóch mężczyzn weszło do kontenera, w którym przebywał 58-latek, a następnie uderzyli go łomem i zadali cios nożem w przedramię, po czym ukradli pieniądze, które mężczyzna miał przy sobie. Poszkodowany z ranami nie zagrażającymi jego życiu został zabrany do szpitala – poinformowała rzeczniczka Komendy Powiatowej Policji w Kłobucku aspirant Joanna Wiącek-Głowacz.

Dalsze czynności prowadzone są we współpracy z funkcjonariuszami Izby Celno–Skarbowej w Katowicach. Okazało się bowiem, że kontener, w którym doszło do napadu, stanowi salon nielegalnych gier hazardowych.

  • red.
Najnowsze artykuły