Zgarnij promocje i prezenty na Black Week w Galerii Jurajskiej!

17.11.2023

Zgarnij promocje i prezenty na Black Week w Galerii Jurajskiej!

Black Week opanował Jurajską. W sklepach, punktach usługowych i restauracjach znajdziecie już wyjątkowe rabaty, zniżki i promocje, sięgające nawet -80%! To doskonała okazja, aby upolować upatrzoną wcześniej rzecz, teraz dostępną za ułamek ceny lub dać się porwać modowemu shoppingowi! Wypatrujcie także na Black Week wyjątkowych prezentów świątecznych oraz mikołajkowych w okazyjnych cenach.

Promocje znajdziecie zarówno w Waszych ulubionych sklepach z ubraniami i dodatkami, jak również w sklepach z elektroniką, zabawkami, wyposażeniem wnętrz czy w drogeriach i perfumeriach, a nawet u jubilerów. Koniecznie zajrzyjcie też do sklepów sportowych, a w przerwie między zakupami do restauracji i kawiarni.

Czekają na Was tysiące super okazji! A to dopiero początek atrakcji Black Week.

Dla osób, które zrobią u nas zakupy, mamy bowiem wyjątkową zabawę -„Złoty Przycisk”. Jej zasady są bardzo proste!

Wystarczy 24 lub 25 listopada zrobić zakupy w Galerii Jurajskiej za minimum 150 złotych na maksymalnie 2 paragonach, a następnie zgłosić się z tymi dowodami zakupu do Punktu Obsługi Promocji. Tam czekać będzie na Was wyjątkowa gra, w której będziecie mogli wykorzystać zręczność, spryt i spostrzegawczość.

Czeka na was EKSPLOZJA NAGRÓD! W puli jest ich aż 200! Do zgarnięcia słuchawki Bluetooth JVC oraz perfumy od Douglas.

Zaplanujcie zakupy już dziś i koniecznie wpadnijcie do Punktu Obsługi Promocji z paragonami, aby wziąć udział w naszej zabawie. 24 listopada Punkt Obsługi Promocji czynny jest w godzinach od 15.00 do 22.00, a 25 listopada w godzinach od 12.00 do 22.00

Więcej informacji znajdziecie w regulaminie – szczegóły wkrótce.

  • źródło informacji: Galeria Jurajska
Najnowsze artykuły