Zimowe mistrzostwa

30.01.2017

Zimowe mistrzostwa

Podczas dekoracji przez przewodniczącego Związku Gmin Jurajskich Adama Markowskiego na podium licznie stawali zawodnicy gminy Janów. W kategorii szkół podstawowych na podium  stanęły Justyna i Julia Treściskie, a trzecia była Natalia Kołek. Wśród chłopców w tej kategorii wygrał Wiktor Pękala. Klasyfikację gimnazjalistek wygrała Julia Gałązka przed Olimpią Patrzałek. Na drugim miejscu wśród gimnazjalistów zameldował się Patryk Kołek, a trzecie zajął Wiktor Wójcik. W rywalizacji seniorek pierwsze miejsce zajęła Danuta Pala-Skrzypczyk, a druga była Irena Pękala. Męski wyścig seniorów wygrał Leszek Treściński przed Adamem Kołkiem.

  • kg
  • zdj. UG Janów
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły