Złota piątka

07.01.2017

Złota piątka

Lista filmów prezentowanych w OKF w 2016 roku, znajduje się w holu przy kasie oraz również na stronie internetowej. Osoby, które zagłosują i podadzą swoje dane (nazwisko i telefon bądź adres pocztowy czy emailowy), wezmą udział w losowaniu nagród – karnetów wstępu na Złotą Piątkę i wydawnictw artystycznych. Głosy przyjmowane są do 15 stycznia. Złota Piątka, czyli najlepsze zdaniem widzów filmy, zostaną zaprezentowane w lutym. W ubiegłym roku zwyciężyły: Body/Ciało, Młodość, Amy, 11 minut, Sól ziemi.

Z PLEBISCYTU  wyłączono: ubiegłoroczną ZŁOTĄ PIĄTKĘ, filmy krótkometrażowe, amatorskie, archiwalne, z okolicznościowych przeglądów, transmisje oper, retransmisje baletów, cykl Wielka Sztuka na ekranie oraz filmy prezentowane w ramach programu Nowe Horyzonty Edukacji Filmowej.

  • kg
Zaprezentuj swoją firmę

Wystaw stoisko na naszych targach tematycznych

Masz problem?

Nasi specjaliści z dziedziny prawa, finansów, medycyny, ekonomii odpowiedzą na każde pytanie. Odpowiedzi publikować będzimey w piątkowych wydaniach gazety Życia Częstochowy i Powiatu.

Życie i środowisko

Raj dla każdego miłośnika ekologii - najświeższe wiadomości i wydarzenia, porady, ciekawostki, kalendarium ekologiczne.

Okiem kamery

Chcesz wiedzieć, co aktualnie dzieje się w naszej redakcji? A może chcesz zerknąć na III aleję? Nic prostszego - skorzystaj z naszej kamery!

Ruch drogowy

Chcesz uniknąć korków? Nie wiesz, gdzie czekają utrudnienia? Sprawdź naszą mapę i bądź zawsze na bieżąco!

Pogoda

Nie daj się zaskoczyć pogodzie! Dzięki naszemu serwisowi będziesz zawsze na bieżąco. Aktualne informacje meteorologiczne dla Częstochowy.

Najnowsze artykuły