Złote Godło dla lokalnej firmy

11.04.2020

Złote Godło dla lokalnej firmy

Po raz trzeci firma CEMEX Polska otrzymała Złote Godło w ramach programu Konsumencki Lider Jakości w kategorii Cement. Została ona wyróżniona za najwyższej jakości produkty, doskonałą obsługę klienta oraz dobrą reputację na rynku.

Program Konsumencki Lider Jakości 2020 stanowi podsumowanie ogólnopolskich badań konsumenckich, które zostały przeprowadzone na próbie ponad 16 tys. konsumentów. Nagradzane marki mogą otrzymać Złote, Srebrne lub Brązowe Godło. Respondenci, którzy oceniali marki w kategorii Cement, uznali, że produkty z oferty CEMEX odznaczają się bardzo wysoką jakością, a marka jest godna zaufania. Firmę CEMEX ponownie uznano za najbardziej rozpoznawalną wśród wszystkich marek cementu dostępnych na polskim rynku. – Godło Konsumencki Lider Jakości to uznana marka konsumencka na rynku i cieszymy się, że drugi rok z rzędu konsumenci obdarzyli CEMEX zaufaniem – mówi Rafał Gajewski, Dyrektor Pionu Handlowego w CEMEX Polska. – Niezmiennie kierujemy się w naszej działalności priorytetem, jakim jest zapewnienie najwyższej jakości produktów i usług. Tegoroczne zmiany w opakowaniach cementów workowanych CEMEX to odpowiedź na potrzeby naszych klientów. Dążyliśmy do tego, aby nowe opakowanie było nowoczesne, atrakcyjne i funkcjonalne. Chcemy, aby opakowania przyczyniły się do wygody zakupu i użytkowania, ale przede wszystkim, żeby zapewniły gwarancję najwyższej jakości dla naszych klientów – dodaje.

Program Konsumencki Lider Jakości jest inicjatywą redakcji „Strefy Gospodarki”, niezależnego dodatku do „Dziennika Gazety Prawnej”. Na podstawie cyklicznie wykonywanych badań konsumenckich, opartych o zaawansowane metody badawcze i analityczne, program jest uznanym źródeł informacji na temat polskiego rynku produktów, czynników świadczących o wysokiej jakości wybranych produktów i usług, a także pozwala zaobserwować zmiany preferencji konsumentów z roku na rok.

  • kg
Najnowsze artykuły