Zmiany kadrowe w komisariacie w Koniecpolu

07.02.2023

Zmiany kadrowe w komisariacie w Koniecpolu

Od 7 lutego w Komisariacie Policji w Koniecpolu stanowisko komendanta pełni nadkomisarz Sylwia Wypart – dotychczasowy zastępca naczelnika Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Częstochowie. Zastępcą mianowany został aspirant Arkadiusz Matyja, dotychczasowy oficer dyżurny koniecpolskiej jednostki.

W miniony poniedziałek odbyło się spotkanie związane ze zmianami kadrowymi w komisariacie w Koniecpolu. Rozkazy personalne o powierzeniu obowiązków wręczył Komendant Miejski Policji w Częstochowie mł. insp. Dariusz Kiedrzyn.
Komendant Miejski Policji w Częstochowie mł. insp. Dariusz Kiedrzyn:

rozkazem personalnym z dnia 3 lutego 2023 roku powierzył z dniem 7 lutego 2023 roku pełnienie obowiązków służbowych na stanowisku Komendanta Komisariatu Policji w Koniecpolu nadkomisarz Sylwii Wypart, dotychczasowemu Zastępcy Naczelnika Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Częstochowie.

rozkazem personalnym z dnia 6 lutego 2023 roku powierzył z dniem 8 lutego 2023 roku pełnienie obowiązków służbowych na stanowisku Zastępcy Komendanta Komisariatu Policji w Koniecpolu aspirantowi Arkadiuszowi Matyi, dotychczasowemu oficerowi dyżurnemu tej jednostki.

Szef częstochowskiego garnizonu – mł. insp. Dariusz Kiedrzyn podziękował również dotychczasowej kadrze kierowniczej – podinsp. Markowi Widawskiemu i jego zastępcy podinsp. Oldze Maszewskiej za wieloletnią współpracę i życzył wszelkiej pomyślności na zasłużonej emeryturze.

  • źródło: KMP w Częstochowie
  • opr. pn
Najnowsze artykuły