Zniszczył witrynę i drzwi wejściowe do sklepu

22.11.2021

Zniszczył witrynę i drzwi wejściowe do sklepu

W jednym z porajskich sklepów doszło do awantury. Nietrzeźwy mężczyzna zniszczył witrynę sklepową i uszkodził drzwi. Straty oszacowano na kwotę 15 tysięcy złotych. Na miejsce zostali wezwani policjanci. Mieszkaniec Poraja usłyszał już zarzut i przyznał się do winy.

O awanturze w jednym z porajskich sklepów koziegłowskich policjantów zaalarmowała roztrzęsiona ekspedientka. Z jej relacji wynikało, że nietrzeźwy i agresywny mężczyzna bez powodu wszczął awanturę w sklepie, zniszczył witrynę sklepową i uszkodził drzwi wejściowe do sklepu. Patrol z Koziegłów błyskawicznie zjawił się na miejscu interwencji i obezwładnił agresora. Funkcjonariusze założyli mu kajdanki i zatrzymali do wyjaśnienia.

Jak się okazało, 27-letni mieszkaniec Poraja, wszczął awanturę w sklepie. Poproszony przez obsługę sklepu o opuszczenie placówki, wpadł w szał i zaczął niszczyć witrynę sklepową, a potem drzwi wejściowe. Straty, jakie wyrządził  to 15 tysięcy złotych. Sprawca został przesłuchany i przyznał się do winy. Grozi mu 5 lat więzienia.

  • kg
Najnowsze artykuły