Gdzie spotkamy drogowców?

10.06.2022

Gdzie spotkamy drogowców?

W ciągu najbliższych kilku dni czekają nas zmiany w organizacji ruchu. Cześć oczywiście będzie generować czasowe utrudnienia. Sprawdźcie, gdzie można spodziewać się drogowców.

Ul. Legionów – naprawy cząstkowe

7 czerwca rozpoczęły się prace związane z wykonaniem remontu cząstkowego nawierzchni jezdni na ul. Legionów.

Przejazd kolejowy w ul. Przestrzennej – budowa DK-46

W związku z postępującą realizacją budowy DK-46 w granicach miasta (ulice Główna, Przejazdowa oraz tzw. obejście ul. św. Barbary) od 13 czerwca (poniedziałek rano) przez dwa tygodnie do 27 czerwca (poniedziałek) zamknięty dla ruchu kołowego i pieszego będzie przejazd kolejowy w ul. Przestrzennej. Jednocześnie tego samego dnia rano (13.06) otwarte dla ruchu zostaną dotychczas zamknięte przejazdy w ulicach: Zaciszańska i Mała Warszawka. MZD prosi w trakcie zamknięcia o korzystanie z alternatywnych przepraw i dojazdów.

Skrzyżowanie Spadek/Senatorska/Kozia – prace budowlane

Z uwagi na częściowe zajęcie pasa drogowego spowodowane pracami budowlanymi do odwołania występować będą utrudnienia w ruchu kołowym w ciągu ul. Spadek na odcinku od ul. Warszawskiej do ul. Nadrzecznej. Będą one polegać m.in. na zawężeniach drogi i zakazach wjazdu. Zmiana organizacji ruchu dotyczyć będzie przede wszystkim skrzyżowań ulic: Spadek i Senatorskiej, oraz Spadek i Koziej.

Ulice Łódzka/Ludowa na skrzyżowaniu z Traugutta – zamknięcie przejazdu głównym ciągiem

Wykonawca budowy odwodnienia ul. Traugutta i jej przebudowy zamknął we wtorek po południu (7 czerwca) przejazd ul. Łódzką na wysokości prowadzonych prac. Zamknięcie konieczne do przeprowadzenia pozostałych robót w obrębie tego miejsca, potrwa przez około miesiąc.

  • kg
Najnowsze artykuły